Rugby Autumn Internationals na TV-u 2021: Raspored, raspored, vrijeme i datumi početaka

Koji Film Vidjeti?

Ovaj natječaj je sada zatvoren

Jesenski međunarodni turnir 2021. je skoro gotov, a svaka od domaćih nacija i Irska završavaju svoje serije tijekom vikenda.

Oglas

Engleska zvijezda u usponu Marcus Smith zabio je jedanaesterac u posljednjoj minuti za trijumf 27-26 nad svjetskim prvakom Južnom Afrikom i pritom protjerao neke demone iz tog finala 2019. godine.

Wales je svladao Australiju u iznimno tijesnom okršaju u kojem su domaćini trijumfirali 29-28 u Cardiffu, dok je Francuska srušila Novi Zeland i obilježila sumornih nekoliko tjedana za dvije elektrane Oceanica.

Škotska je porazila Japan, a Irska slomila Argentinu. Sve što je preostalo od Jesenske internacionale je okršaj Barbara sa Samoom u subotu poslijepodne u Twickenhamu.

Obožavatelji diljem svijeta uključit će se iz brojnih vremenskih zona, a mi vam donosimo sve detalje o tome kako gledati akciju iz cijele Ujedinjenog Kraljevstva.

TV ima sve što trebate znati u nastavku o tome kako gledati ragbi Autumn Internationals, uključujući cijeli popis utakmica, TV raspored, informacije o kanalima, datume i vrijeme.

Kako uživo gledati Autumn Internationals 2021

Možete se uključiti i gledati sve utakmice uživo Amazon Prime Video , osim utakmica Irske. Možete se odmah prijaviti za besplatno probno razdoblje i upijati neke od najboljih ragbi nacija na svijetu koje se bore za prevlast.

sastav profesionalaca

Ako se odlučite prijaviti, Amazon nudi a 30-dnevna besplatna proba što također znači da možete gledati hit emisije kao što su The Boys i El Presidente, kao i neke utakmice Premier lige u prosincu.

Nakon toga, pretplata košta 7,99 funti mjesečno i nudi besplatnu isporuku sljedeći dan za tisuće artikala, kao i biblioteku Amazon Prime Video.

Irske će se utakmice prikazivati ​​uživo na Channelu 4 i njihovoj online streaming platformi All 4.

Ragby Autumn Internationals na TV – rasporedi

Sva vremena u Velikoj Britaniji. Sve utakmice

5. tjedan

Subota 27. studenog

Barbari protiv Samoe (14:30) Amazon Prime Video

Za sve utakmice i rezultate raščlanjene na svaku od domaćih nacija, plus Irsku, pogledajte cijeli popis u nastavku.

Za upravljanje postavkama e-pošte kliknite ovdje.