Tko je osvojio Super Bowl 2020? Rezultat, konačni rezultat, MVP, poluvrijeme, istaknuti događaji

Koji Film Vidjeti?

Još jedan dramatični Super Bowl dogodio se u nedjelju navečer uz uzbudljiv povratak, rođena je mlada superzvijezda u usponu i konačni mem iz 2020. godine.

Oglas

Bez daljnjeg odlaganja, RadioTimes.com donosi vam potpuni pregled svega što trebate znati o Super Bowlu.

Tko je osvojio Super Bowl?

Kansas City Chiefsi osvojili su Super Bowl s 31-20 konačnih rezultata nad San Francisco 49ers.

Chiefs je zaostao 20-10, ali uzvratio je s tri dodira u posljednjoj četvrtini kako bi zapečatio dogovor.

Tko je osvojio MVP Super Bowla?

Patrick Mahomes proglašen je MVP-om Super Bowla nakon njegove uloge u vrhuncu igre.

24-godišnja zvijezda u usponu tijekom većeg dijela utakmice nije uspjela postići prave note s dva ubačaja koja su na osobnoj razini pokrivala loše prvo poluvrijeme.

No, kao i svi sjajni igrači, Mahomes nije dao otkaz.

Mladi pištolj ispalio je nekoliko razornih bacanja uzvisine za Chiefse, što je rezultiralo dvama dodavanjima dodavanja s samo nekoliko minuta na satu.

Tko je izveo Super Bowl show na poluvremenu

Shakira i Jennifer Lopez nastupile su u poluvremenu Super Bowla.

Dvojac je na veliko oduševljenje publike u Miamiju izbacio mješavinu svojih najvećih hitova, uključujući 'Hips Don’t Lie' i 'On The Floor'.

To ne bi bio Super Bowl bez ikonskog virusnog trenutka. Predstavljamo Shakira meme ...

Na TV-u gledajte najzanimljivije dijelove Super Bowla

Obožavatelji se mogu besplatno uključiti u gledanje najzanimljivijih događaja Super Bowla na NFL-u ovog tjedna BBC Two od 23:15 sati.