Koliko je sati Grand Prix Abu Dhabija? Kako gledati na TV-u - vrijeme vježbanja, kvalifikacija, vremena trka

Koji Film Vidjeti?

Nakon pomalo poremećenog početka kalendara F1 2020, sezona konačno završava ovog vikenda Grand Prixom Abu Dhabija.

Oglas

Lewis Hamilton već je završio svoje četvrto uzastopno prvenstvo, jurišajući na vrh poretka vozača F1, ali još uvijek nije jasno hoće li se vozač Mercedesa vratiti na završnu utrku dok nastavlja oporavak od koronavirusa.

Prošlog tjedna Hamiltonova zamjena George Russell završio je na devetom mjestu Velike nagrade Sakhir - koju je osvojio Sergio Perez iz Racing Pointa - i moguće je da bi se još jednom mogao zauzeti za svog kolegu Britanca.

Što se tiče poretka konstruktora F1, Mercedes i Red Bull već su neko vrijeme završili prvo, odnosno drugo mjesto, ali još uvijek postoje neke intrige u vezi s utrkom za treće mjesto.

jeremy clarkson izvrsni

Racing Point čvrsto je na vozačkom mjestu za postolje nakon pobjede Pereza prošlog tjedna, ali samo su 10 bodova ispred McLarena, a Renault je dodatnih 12 bodova iza njih.

Pogledajte naš vodič za Grand Prix Abu Dhabija, uključujući datume, vrijeme i TV informacije.

Za upravljanje postavkama e-pošte kliknite ovdje.

Kada je Grand Prix Abu Dhabija?

Velika nagrada Abu Dhabija održava se u nedjelju 13. prosinca 2020. godine i posljednja je utrka sezone 2020. Formule 1.

uvijanje lišća na biljkama rajčice

Pogledajte cijeliF1 2020 kalendarza popis datuma i nadolazećih utrka.

Kada počinje?

Utrka počinje u nedjelju u 13:10 (po britanskom vremenu).

jednostavno postavljanje stola za večeru

Dalje smo uključili cjeloviti raspored za ostatak vikenda.

Koji je kanal Abu Dhabi Grand Prix na?

Velika nagrada Abu Dhabija emitirat će se uživo na Sky Sportsu.

Sve utrke su prikazane uživo Sky Sports F1 i glavni događaj tijekom sezone, i to je opet slučaj.

Korisnici Skya mogu dodati pojedinačne kanale za samo 18 GBP mjesečno ili dodati cjelokupni sportski paket u svoju ponudu za samo 23 GBP mjesečno.

Kako uživo prenositi Veliku nagradu Abu Dhabija putem interneta

Grand Prix možete gledati s Prolazak dana Sky Sportsa za 9,99 £ ili mjesečna prolaznica za 33,99 £, sve bez potpisivanja ugovora.

SAD se TV može emitirati putem računala ili aplikacija koje se nalaze na većini pametnih televizora, telefona ikonzole. SADA TV dostupan je i putem BT Sporta.

trokutni stalak za cipele

Postojeći kupci Sky Sportsa mogu uživo prenositi utrku putem aplikacije Sky Go na raznim uređajima.

U koliko sati je Grand Prix Abu Dhabija?

Petak, 11. prosinca (od 8:30 na Sky Sports F1)

Vježbajte 1 - 9 ujutro

Vježbajte 14 - 13 sati

Subota 12. prosinca (od 9:45 na Sky Sports F1)

Vježbajte 3 - 10h

U koliko sati se kvalificira Grand Prix Abu Dhabija?

Subota 12. prosinca (od 12:00 na Sky Sports F1)