Kako gledati golf US Opena putem TV kanala, prijenosa uživo, datuma, vremena

Koji Film Vidjeti?

120. US Open možda je najneobičniji u svojoj povijesti sa sablasno tihim tečajem za pozdravljanje igrača na Winged Footu.

Oglas

Međutim, nedostatak navijača neće odbiti najboljim igračima golfa na svijetu da ovaj tjedan zauzmu središnju pozornicu jer žele zabilježiti veliku pobjedu na neujednačenoj turneji 2020. godine.

Domaći junak Dustin Johnson ulazi u ovaj među favoritima kako bi zabilježio još jednu pobjedu u New Yorku.

Svjež nakon pobjede u gonu PGA turnira za igrača godine, Johnson je čovjek kojeg treba pobijediti, posebno s obzirom na to da je 1. svjetski igrač Brooks Koepka izvan turnira s problemom koljena.

sokolovo oko kao ronin

Osvojio je back-to-back US Open turnire prije nego što ga je prošle godine Gary Woodland dobio na mjestu - čineći Woodlanda jedinim čovjekom koji je pobijedio Koepku na US Openu od 2016. godine.

Britansko pokrivanje US Opena bit će opsežno kao i obično, a s uvlačenjem hladnijeg vremena, koji bolji način možete provesti večer nego s podignutim nogama i golfom.

RadioTimes.com zaokružio je sve što trebate znati o US Open 2020.

Kada je US Open 2020?

US Open održat će se od Četvrtak, 17. rujna 2020 do Nedjelja, 20. rujna 2020 .

Preuređen je sa svog izvornog mjesta u lipnju zbog postupaka zaključavanja, ali fanovi će biti sretni kad se natjecanje nastavi.

Gdje je tečaj US Open 2020?

Turnir ostaje u golf klubu Winged Foot u Mamaronecku, New York, SAD.

To će biti peti US Open na Winged Footu.

Kako gledati golf na US Open-u na TV-u

Turnir možete pratiti uživo Sky Sports Golf i glavni događaj ili online putem SkyGo aplikacije tijekom cijelog tjedna.

cheat kodovi za gta san andreas xbox 360

Live stream golf US Open na mreži

Turnir možete pratiti s Prolazak dana Sky Sportsa za 9,99 £ ili mjesečna prolaznica za 33,99 £ bez potpisivanja ugovora.

SAD se TV može strujati putem računala ili aplikacija koje se nalaze na većini pametnih televizora, telefona i konzola. SADA TV dostupan je i putem BT Sporta.

Postojeći kupci Sky Sportsa mogu uživo prenositi igru ​​putem aplikacije Sky Go na raznim uređajima.

Američki golf otkriti 2020

Sky Sports Golf emitirat će najzanimljivije dijelove tijekom cijelog izvještavanja.

Nastavite gledati tijekom cijelog turnira ponavljanja, istaknute točke i još mnogo toga.

Tko je osvojio US Open 2019?

Gary Woodland osvojio je turnir, svoju prvu veliku pobjedu, unatoč tome što se prije nije našao među 20 najboljih na natjecanju.

Oglas

Uspješno je zadržao Brooksa Koepku koji je treću godinu zaredom želio postati prvak US Opena.

Ako tražite nešto za gledanje, pogledajte naš TV vodič.