Kako gledati French Open 2021 tenis: TV kanal i prijenos uživo

Koji Film Vidjeti?

Bio je to ogroman French Open pun nevjerojatnih preokreta i jednog ili dva meča koji će ući u povijest - i sve danas dolazi do zaključka.

Oglas

Nakon nevjerojatne pobjede nad kraljem gline Rafaelom Nadalom u epskoj kravati u petak navečer, Novak Đkoković će ciljati osvojiti svoju drugu krunu na Roland Garrosu - i prvu pet godina - u muškom finalu protiv Stefanosa Tsitsipasa.

Grčki 5. nosilac do sada je ove godine igrao izuzetno dobro i već je pobijedio Alexandera Zvereva i Daniila Medvedeva na putu do svog prvog Grand Slam finala, tako da će sve biti izuzetno dobro natjecanje.

Prije toga, očekuje nas finale ženskih parova - a nakon jučer nevjerojatne pobjede u singlu Barbora Krejcikova vratila se na teren s partnericom Katerinom Siniakovom.

Na putu im stoji 14. mjesto među nositeljima Ige Swiatek, zvijezde u usponu koja je prošle godine osvojila pojedinačni naslov i Bethanie Mattek-Sands, američke legende u parovima koja će se nadati osvajanju desetog Grand Slam naslova u karijeri .

RadioTimes.com zaokružio je sve što trebate znati o French Open 2021 teniskom turniru, uključujući kako gledati svaki trenutak. Također možete pogledati naš vodič za Raspored Otvorenog prvenstva Francuske 2021 .

Kada je Otvoreno prvenstvo Francuske 2021?

Turnir je započeo Nedjelja, 30. svibnja 2021 i traje do Nedjelja 13 th lipnja 2021 .

Događaj je pomaknut za tjedan dana zbog različitih ograničenja COVID-a u skladu s vladinim savjetima, ali je krenuo uglavnom prema planu.

Kvalifikacije za taj događaj započele su u ponedjeljak 24. svibnja i trajale su do petka 28. svibnja.

Kako gledati i uživo prenositi French Open u Velikoj Britaniji

Turnir će se moći gledati na ITV4 i online putem ITV Hub-a, s tim da će se određene utakmice, uključujući finale, prikazivati ​​na glavnom ITV kanalu.