Kako doći do ulaznica u zadnji tren za finale Engleske protiv Njemačke za žene Euro 2022

Koji Film Vidjeti?

Lavice su bile neobuzdane u svom četvrtfinalu protiv Švedske, ostvarivši iznimno impresivnu pobjedu od 4-0 i izborivši svoje mjesto u finalu. Sada, dok se bliži veliko finale protiv Njemačke, naš potpuni vodič govori vam kako možete nabaviti ulaznice i gledati uživo Engleskinje dok pokušavaju ispisati povijest.

Švedska je bila najbolje rangirana ekipa na turniru, ali nije mogla učiniti malo da zaustavi slobodni napad Engleske dok su se timovi sučeljavali na Bramall Laneu, domu Sheffield Uniteda. Beth Mead je postigla prvi pogodak nakon 34 minute i Engleska je na poluvrijeme otišla s 1-0. U drugom poluvremenu, Lavice su dominirale utakmicom, a Lucy Bronze pogodila je za sekundu u 48. minuti.

Alessia Russo ušla je kao zamjena u drugom poluvremenu i dodatno zadala nesreću Šveđanima, pogodivši loptu između vratarevih nogu prije nego što je Fran Kirby postigao četvrti i posljednji gol, elegantno okrznuvši problematičnu vratarku, Hedvig Lindahl, koja je imala noć da zaboravim između palica.

S druge strane, Mary Earps je blistala na golu Engleske i napravila nekoliko impresivnih obrana. Naime, u nekoliko je navrata demantirala Arsenalovu Stinu Blackstenius. Početkom drugog poluvremena iznudila je Blacksteniusov pokušaj preko gola iz blizine, atletskim obranama koje privlače pažnju.

Kupite finalne ulaznice za Englesko žensko Euro 2022. na livefootballtickets.com

Prošlo je 13 godina otkako su se Lavice pojavile u velikom međunarodnom finalu, ali sada, zahvaljujući tim izvanrednim izvedbama i prekrasnom napadu, Engleske imaju svoju priliku. Ako želite biti tamo i vidjeti kako Engleskinje pokušavaju ispisati povijest, pročitajte naše savjete o nabavi ulaznica za utakmicu Engleske protiv Njemačke u finalu ženskog Eura 2022.

Želite li gledati više nogometa uživo? Evo kako doći do ulaznica za Premier League 2022/23 prije početka sezone.

Tko igra u finalu UEFA Women's Eura 2022?

Njemačka protiv Francuske preko Gettyja

Getty

Naravno, Engleska je pobijedila Španjolsku u četvrtfinalu, a sada i Švedsku u polufinalu, čime je osigurala mjesto u odlučujućoj utakmici turnira. Ali s kim će se suočiti?

Njemačka je sinoć pobijedila Francusku zahvaljujući dvama golovima Alexandre Popp, ostvarivši pobjedu od 2-1 protiv visoko cijenjene francuske ekipe u dobroj formi.

Sada je utakmica Engleske protiv Njemačke postavljena za ovu nedjelju, s dosta sportske povijesti između dviju momčadi kako bi se napravila primamljiva posljednja utakmica turnira.

Kada i gdje je finale UEFA Women's Eura 2022?

Finale će se održati u engleskom domu međunarodnog nogometa — stadionu Wembley. Nema sumnje da će to Engleskoj dati određenu razinu domaće prednosti, a stadion će sigurno biti dobro posjećen, glasan i atmosferičan. Ako želite biti dio te atmosfere, pročitajte naše savjete o kupnji ulaznica.

Finale će se održati u nedjelju 31. srpnja, a početak je zakazan za 17 sati.

Stadion ima 90.000 sjedećih mjesta i očekuje se da će posjećenost premašiti prethodni rekord za žensku utakmicu Eura, koji je bio 68.871 na otvaranju turnira protiv Austrije.

Kako doći do ulaznica za Englesku protiv Njemačke za finale ženskog Eura 2022

Trenutačno službena web stranica stadiona Wembley navodi standardne ulaznice kao 'rasprodane' s dostupnim samo ulaznicama za ugostiteljstvo. Ipak, nemojte paničariti, pronašli smo neka mjesta koja još uvijek nude priliku nabaviti ulaznice i doći do finala.

Još uvijek možete nabaviti ulaznice na livefootballtickets.com, no cijene su malo prenapuhane, čini se da je to zato što su to ulaznice u preprodaji. U vrijeme pisanja, ulaznice počinju od £169, što znamo da je prilično skupo. Međutim, teško je u zadnji tren osigurati ulaznice za veliko finale, pogotovo kada su one prodane putem službenih kanala već rasprodane.

U ovom slučaju, preprodaja ulaznica je dobra opcija, ali uvijek je dobro biti oprezan kada ih kupujete. Uvijek se isplati istražiti trgovca koji nudi preprodaju ulaznica. U ovom slučaju, web mjesto ima Trustpilot ocjenu od 4,5 zvjezdica, što nudi malo mira. Međutim, preporučamo da uvijek istražite i provjerite stranicu prije kupnje.