Velika nagrada Meksika Formula 1 2019: Kako gledati na TV-u i prijenos uživo

Koji Film Vidjeti?

Formula 1 prelazi s istoka na zapad sa Svjetskim vozačkim prvenstvom 2019. godine na rubu zašivanja.

Oglas

Lewis Hamilton će se šesti put okruniti kraljem ako osigura 14 bodova više od Valtterija Bottasa na VN Meksika.

Ako Hamilton pobijedi u utrci i osvoji najbrži bod u krugu, njegov suigrač iz Mercedesa trebao bi se postaviti na postolje kako bi spriječio Hamiltona da slavi u Mexico Cityju.

kada će izaći nova sezona fortnitea

Inače, Ferrarijev građanski rat bruji sa Sebastianom Vettelom vraćajući mu ponos drugoplasiranim, dok se vrući Charles Leclerc morao zadovoljiti sedmim.

RadioTimes.com zaokružuje kako ovaj vikend možete gledati svu akciju uživo na TV-u, s punim detaljima emitiranja programa Sky Sports i Channel 4.

TV vodič za Formulu 1 2019 .: VN Meksika

Uživo odAutódromo Hermanos Rodríguez, Mexico City

U koliko sati se trenira VN Meksika?

Datum: Petak 25. listopada - subota 26. listopada

Prijenos uživo: Sky Sports F1 iz15 minuta prije vremena početka sesije.

Vježba 1: 16:00 (petak)

Vježba 2: 20:00 (petak)

Vježba 3: 16:00 (subota)

U koliko sati se kvalificira VN Meksika?

Datum: Subota 26. listopada

Prijenos uživo: Sky Sports F1od 18:00 (po britanskom vremenu)

Kvalifikacija: 19:00

Kvalificirani najvažniji dijelovi: TBC (Kanal 4)

Naglasci: TBC (Kanal 4)

Sky Sports F1 ima uživo prijenos svake utrke ove sezone. Ako ste pretplatnik, možete gledati putem TV prijemnika ili emitirati uživo putem Sky Sky aplikacija za mobilne uređaje i tablete.

Kupci Skya mogu svom ugovoru dodati kompletni sportski paket za samo 23 GBP mjesečno ili odabrati pojedinačne sportove poput Formule 1 tako da plaćate samo ono u čemu uživate.

Ako nemate Sky, utrku možete gledati do kraja SADA TV . Možete dobiti Prolazak dana Sky Sportsa za 9,99 funti, a proći tjedan za 14,99 £ ili mjesečna prolaznica za 33,99 £, sve bez potrebe za ugovorom.

lijevanje darovi smrti

Tko je osvojio VN Meksika u 2018. godini?

Max Verstappen osvojio je VN Meksika u 2018. godini od drugog mjesta na mreži.

Momčadski kolega iz Red Bulla Daniel Ricciardo povukao se s utrke u 61. krugu nakon što je startao na pole.

Oglas

Kalendar utrka Formule 1 2019 i vodič za TV pokrivanje

Dvojac Ferrarija Sebastian Vettel i Kimi Raikkonen završili su postolje, dok je Lewis Hamilton završio četvrti, što se pokazalo dovoljnim da zapečati naslov svjetskog vozačkog prvaka 2018. godine.